“E djeg” për ditëlindje, festa e ‘çmendur’ e bashkëshortes së futbollistit me yjet e PSG-së (Video)

Bukuroshja seksi, Vanda Nara ka festuar ditën e djeshme 33-vjetorin e lindjes me miqtë e saj.

Bashkëshortja e futbollistit argjentinas, Mauro Emanuel Icardi, e ka festuar ditëlindjen e saj në një lokal, ku të pranishëm ishin vetëm disa nga miqtë e saj më të afërt dhe më të ngushtë.

LEXO EDHE  120 minuta dhe 7 gola, Partizani B fiton finalen kundër Devollit dhe ngjitet në Kategorinë e Parë

Në këtë festë ishin të pranishëm  edhe disa nga yjet e PSG-së, si Di Maria, Kejlor Navas apo edhe Edison Kavani.

Ajo nuk ka publikuar ende asnjë detaj nga festa e ditëlindjes së saj por miqtë e saj publikuan një video.