Tayna i bën dhuratë vetes “bishën” superluksoze, kushton mbi 70 mijë euro

Tayna është një nga reperet me të suksesshme në vendin tonë e cila në një kohë shumë të shkurtër u kthye në të preferuarën e publikut.

Sukseset e njëpasnjëshme, muzika e re dhe ftesat e shumta për koncerte duket se kanë dhënë rezultatet më të mira për Taynën.

LEXO EDHE  Armina Mevlani flet për përjetimet "drithëruese" të seksit: Dorëzim pa kushte

BMW X6 Drive 2019, është makina superluksoze që Tayna i dhuroi vetes e që arrin shifrat mbi 70 mijë euro.

Ajo momentalisht po korr suksesin e këngës “Sorry” që e lançoi vetëm disa ditë më parë.