E martë, Shtator 29, 2020
Etiketimet Superluksoze

Etiketim: superluksoze

FOTO/ Brenda vilës superluksoze ku po kalon pushimet miliarderja 22-vjeçare

Kylie Jenner, gjatë ditëve të fundit, ka postuar shumë foto nga pushimet që po kalon në Bahamas. 22-vjeçarja ka marrë me qira një vilë superluksoze...

FOTO/ Njihuni me shtëpinë më të shtrenjtë në SHBA, pamje spektakolare

Shtëpia më e shtrenjtë në Amerikë është gati për shitje. Bëhet fjalë për shtëpinë që kap shifrën e 500 milionë dollarëve, ndërsa ndërtimi i...

Brenda shtëpisë superluksoze të Arbana Osmanit, Xhemi publikon foto nga vila

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të ngushta prej shumë vitesh. Dy moderatoret e njohura kanë treguar se kalojnë shumë kohë  me njëra-tjetrën....

Brenda festës superluksoze të Zaimina Vasjarit (FOTO)

Vajza e Zaiminës, Khloe ka festuar mbrëmjen e djeshme 2 vjetorin e lindjes. Zaimina kishte përgatitur një festë përrallore për vogëlushen dhe disa pamje...

Tayna i bën dhuratë vetes “bishën” superluksoze, kushton mbi 70 mijë...

Tayna është një nga reperet me të suksesshme në vendin tonë e cila në një kohë shumë të shkurtër u kthye në të preferuarën...
WhatsApp DENONCO