E mërkurë, Shtator 30, 2020
Etiketimet Tayna

Etiketim: tayna

Pas Dafinës, Tayna prish raportet edhe me Mozzik

Mozzik dhe Tayna vazhdojnë të jenë ndër artistët më të kërkuar të momentit. Dyshja më parë kanë sjellë këngën “Lakmitare”, ndërsa vazhdimisht mbështesnin njëri-tjetrin...

Tayna tregon se nga çfarë ka hequr dorë për t’u bërë...

Tayna ka rrëfyer se të qenit e njohur sot i ka kushtuar diçka të vyer, privatësinë! Në një intervistë të dhënë për Prive, reperja...

Publikohet video kur Tayna këndonte këngën e Soni Malaj para se...

Tayna është kthyer në një nga reperet më të dashura për shqiptarët dhe talenti i saj është mjaft i dukshëm. Sukseset e Taynës kanë...

Tayna ka gjithçka në moshën 23-vjeçare, si u shndërrua në milionere...

“Veç 23 vjeçe dhe kam gjithçka që kam dashur”, ishte deklarata e vetë reperes Tayna, e cila, nga një vajzë e zakonshme nga Prizreni,...

Tayna i ndërton prindërve një shtëpi gjigande, reperja: Vetëm 23-vjeç dhe...

Vetëm 23 vjeç por tashmë Tayna është një ndër më të kërkuarat në industrinë muzikore shqiptare. Falë koncerteve ajo ka arritur të fitojë shuma...

Tayna prezanton prindërit, i dedikon fjalë zemre të atit për ditëlindje

Reperja e njohur shqiptare, Tayna është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale. Ajo ndan shpesh me ndjekësit foto dhe video të ndryshme...

Tayna e papërmbajtshme: Të josh dhe të bëj budalla, sa herë...

Tayna është shfaqur mjaft provokuese në rrjetet sociale. Këngëtarja postoi foto e veshur me reçipeta dhe një fund të shkurtër duke venë në pah...

Fansat e pyesin “pse po të rriten të pasmet çdo ditë”,...

Tayna, ka njoftuar ndjekësit e saj se shumë shpejt do publikojë këngën e saj më të re të titulluar “Blass”. Së fundmi reperia ka...

“Të du”/ I dërgon çdo ditë dhurata, Tayna zbulon kush fshihet...

Tayna ka zbuluar se merr pothuajse çdo ditë dhurata nga ndjekësit e saj. Këngëtarja publikoi një foto me disa dhurata dhe u shpreh se...

Arta Memedi shpërthen sërish kundër Taynas

Arta Memedi ka shpërthyer sërish kundër Taynas. E ftuar në emisionin “Vizioni i Pasdites” , Arta ka vijuar më tej me sulmet, duke e...

Foto-ja që bëri Taynën të dashurën “misterioze” të reperit me famë...

Reperi Tyga ka mbështetur protestuesit në lidhje me vdekjen tragjike të George Floyd, dhe pranë tij qëndronte një vajzë me flokë rozë. Media britanike Daily...

7 VIP-at shqiptarë që thyen karantinën për arsye nga më të...

Prej dy muajsh të gjithë po jetojnë një realitet ndryshe, për shkak të Covid-19. Disa kanë arritur të përshtaten me këtë realitet duke u...

“Shqiptarët janë raca më e bukur në Evropë”, ja çfarë thotë...

Tayna ndihet krenare që është shqiptare. Gjatë kërkimeve të bëra në internet, Tayna ka rastisur në një arktikull ku thotë se ‘Shqiptarët janë raca...
WhatsApp DENONCO