Pas “Mercedes”, Tayna i dhuron vetes një tjetër bishë super luksoze (FOTO)

Dorontina Shala, ose siç e njohim të gjithë Tayna është një nga këngëtaret më të suksesshme dhe më të ndjekura.

Reperja u bë shumë e famshme në një kohë të shkurtër për shkak të hiteve te një pasnjëshme që publikonte, të cilat pëlqehen shumë nga publiku.

Featured image of article: “Dhuratë për veten, përpara 2020″/ Pas “Mercedes“, Tayna merr një tjetër bishë super luksoze (FOTO)

Koncertet e saj si brenda dhe jashtë vendit kanë qenë të shumta. Së fundmi, Tayna ka vendosur ti bëjë një dhuratë vetes për festat e Krishtlindjes ose për ditëlindjen, të cilën e ka më 14 dhjetor.

LEXO EDHE  Menaxheri i Arilena Arës tregon prapaskenat e Festivalit të Këngës: Nuk flas më me Alketa Vejsiun pas asaj që bëri

Tayna ka blerë një automjet luksoz “BMW X6” dhe këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

“Edhe njo! Dhuratë për veten time! Përpara 2020-ta”, shkruan reperja.

Kujtojmë se reperja ka blerë edhe një automjet tjetër luksoz “Mercedez”, disa muaj më parë.