Meri Shehu parashikon kush fiton “Festivalin e Këngës” këtë vit sipas horoskopit

Astrologia e njohur, Meri Shehu ishte e ftuar në programin “Aperi Fest”, për të dhënë parashikimin e saj lidhur me këngëtarët dhe sipas shenjave të tyre të horoskopit cili mund të shpallet fitues. Meri e nisi duke thënë se këngëtarët që janë paralajmëruar në gazeta mund të dalin vërtet fitues.

Astrologia duke i marrë këngëtarët me rradhë u shpreh se fuqishëm vijnë këtë vit Ujorët dhe kësaj shenje i përket Elvana Gjata. “Ishte një vit i mbarë për Ujorin, kanë pasur një energji shumë pozitive të cilën po e përcollën edhe për një javë mund të jenë fitues”, tha Meri.

LEXO EDHE  I "detyron" të dalin në takime me persona që nuk duan? Olsa Muhameti zbulon të vërtetën

Ndërsa përsa i përket Arilen Ara që është gaforre, Meri tha se nuk ndodhet në një pozicion bindës aq sa për të triumfuar.