E hënë, Qershor 1, 2020
Etiketimet Meri shehu

Etiketim: meri shehu

Astrologia ‘tremb’ me parashikimin: Na pret një periudhë 7-vjeçare tronditjeje

Viti 2020 po rezulton tepër i vështirë për të gjithë botën, me koronavirusin që ka shkaktuar pandemi globale dhe ka mbyllur në shtëpi një...

Meri Shehu parashikon kush fiton “Festivalin e Këngës” këtë vit sipas...

Astrologia e njohur, Meri Shehu ishte e ftuar në programin "Aperi Fest", për të dhënë parashikimin e saj lidhur me këngëtarët dhe sipas shenjave...

Rrezikoheni të ndaheni nga gruaja/burri! Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Në parashikimin astrologjik për datën 23 dhe 24 nëntor Meri Shehu thotë se priten lëkundje të papritura ndërsa Marsi ne Akrep kundershtohet me Uranin...

Horoskopi për muajin Nëntor sipas Meri Shehut/ Ja shenjat e favorizuara

Është data 1 Nëntor dhe ashtu si çdo fillim muaji, emisioni “Rudina” ndalet tek parashikimi i yjeve për secilën shenjë Horoskopi. Si pritet të jetë...

Kësaj shenje do i trokasë fati! Meri Shehu parashikon surpriza

Astrologia Meri ka lajme të mira për shenjat e horoskopit. Disa do nisin një lidhje të re e do gjejnë dashurinë e jetës. Lexoni...

“Kush janë shenjat që rrezikojnë ndarjen më 14 shkurt”/ Meri Shehu...

Teksa na ndajnë vetëm pak orë nga dita e Shën Valentinit, astrologia Meri Shehu ka lajme jo të mira për disa nga shenjat e...

Astrologia Meri Shehu paralajmëron këto dy shenja Horoskopi: Do të humbisni...

Astrologia e njohur Meri Shehu ka njoftuar se nga sot, dy shenja të horoskopit do të përballen me vështirësi të shumta, e sidomos nga...
WhatsApp DENONCO