U hodh nga kati i pestë gjatë tërmetit/ Morena dhe Stresi kalojnë pasditen me 10-vjeçarin

Morena Taraku ka ardhur në Shqipëri për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti dhe ndihmat e saj s’kanë pasur fund. Ajo së bashku me mikun e saj, reperin Stresi, po ndihmojnë shumë familje të prekura nga tërmeti dhe gjatë këtyre ditëve është vënë re zemra e madhe dhe e mbushur me dashuri që dy artistët kanë.

Ata të dy disa ditë më parë vizituan në spital Alesion, djalin i cili shpëtoi pasi u hodh nga kati i pestë nga frika prej tërmetit.

LEXO EDHE  Rrëfehet Mariza Ikonomi: Jam e dashuruar, është vetë jeta

Pasditen e djeshme Morena dhe Stresi e kanë kaluar me të.

Kujtojmë se Alesio Cakoni 10 vjeç ka humbur babanë dhe motrën. 10-vjeçari sipas dajës së tij, u hodh nga kati i pestë i pallatit për të shpëtuar në momentin që ra tërmeti dhe sot fatmirësisht është mirë.