Plasi sherri/ Menaxheri VIP-ave akuzon publikisht ish-banoren e BB, ajo : O k** (Video)

Menaxheri i VIP-ave, Xhani Demika, ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” në RTV Ora. Gjatë intervistës, moderatorja e vendosi përballë një sfide: Xhani duhet të merrte në telefon një mik/mikeshë, dhe ta akuzonte padrejtësisht për diçka, ndërkohë që i gjithë publiku do të shihte reagimin e dyshes.

Xhani, zgjodhi miken e tij të fëmijërisë, ish-banoren e Big Brother, Genta Gjalpin. Ai i telefonon dhe e akuzon se ka hapur fjalë për të, ndërkohë që reagimi i Gentës ishte epik.

Ajo papritur filloi edhe ta ofendonte me fjalë të pista.

LEXO EDHE  Revoltohet moderatorja sportive: Mirë që na morën lirinë por edhe pagat tani

Pjesë nga biseda:

XHANI: Ça bën je në Itali? E di si jam me nerva. Me ju jam. Se di ti me kë ke folur, e me kë ke diskutuar për mua më ke hapur llafe. Jo menaxhon ai, jo nuk menaxhon ai. Jo ai mashtron.

GENTA: Ça thua ti mo idiot? Ti qenke psikopat fare. Mbush ti. Hajt se flasim. O ti k*r, o ti je psiqik apo bën vetë?

XHANI: Të përshëndes live nga Ora News.

GENTA: Thuaj ta bëjnë me pip.