Matterazzi “kunja” Ibrahimovich-it: “Faleminderit Zlatan, falë teje fituam tripletën”

Disa ditë më parë në një intervistë për “GQ”, Ibrahimovich deklaroi se ishte i lumtur që e kishte bërë Materazzin për spital, pas një ndërhyrjeje të ashpër në ndeshjen Milan-Inter, në kohën kur Ibra luante për Milanin.

Ndërsa pak më parë ka ardhur edhe reagimi i ish-mbrojtësit të Interit, ku në “Instagram” me sarkazëm ai shkruan:

“Erdha, pashë, pushtova…” shkroi Materazzi në stilin e Zlatanit.

“Gjithmonë dhe në çdo rast, FALEMINDERIT, Ibrahimovic. Pa ty, ne nuk do të kishim FITUAR kurrë”. – fjalë këto të shoqëruara me foton në festën ngritjes së trofeut të Ligës së Kampioneve.

LEXO EDHE  Lojtari i Shkëndijës rezulton pozitiv me Covid-19, derbi me Shkupin nuk rrezikohet