Video/ Portugalia iu bashkua Francës dhe Gjermanisë në grupin F, ja reagimi i trajnerëve

Mbrëmjen e djeshme u hodh shorti i grupeve për Euro 2020.

Grupi F ishte padyshim grupi më i fortë teksa Gjermania, Portugalia dhe Franca do të luftojnë për dy vende që të çojnë në fazën e eleminimit direkt.

Philip Lahm ishte ai që ka zbuluar emrin e kombëtares së fundit në këtë grup e cila ishte Portugalia, ndërkohë kamera u fokusua te trajneri i Francës Didier Deschamps, të Portugalisë Santos dhe të Gjermanisë Joachim Low.

LEXO EDHE  Akord total mes Interit dhe PSG-së për Icardin, por argjentinasi ka plane të tjera