Rina Balaj ofron strehim për dy familje që janë prekur nga tërmeti

Solidaritetit për të ndihmuar të prekurit nga tërmeti i bashkohet dhe këngëtarja Rina Balaj, e cila përmes një postimi në ‘Instagram’ ka treguar se familja e saj është e gatshme të ofrojë shtëpinë për të strehuar të prekurit nga tërmeti.

LEXO EDHE  Morena Taraku bën publike lidhjen e re, publikon bisedat e orëve të vona (Foto)