Pamje me dron/ Video dramatike nga rrënojat e Hotel Palmës në Durrës

Pamje dramatike nga rrënojat e Hotel Palmës në Durrës. Hoteli është shkatërruar nga lëkundjet e fuqishme që kanë goditur vendin orët e para të mëngjesit.

Aty, po punojnë ekipet e shpëtimit për të nxjerrë nga rrënojat personat që ndodhen të bllokuar nën to.

Pamje me dron nga rrënojat e Hotel Palmës në Durrës. Bold News bën me dije se bëhet fjalë për dy persona të cilët ndodhen ende nën rrënoja, gjyshi dhe djali i pronarit të lokalit.Por nje lajm i mire vjen nga rrënojat pasi mësohet se djali rreth moshës 24 vjeç i cili ndodhet ende nën rrënoja, fatmiresisht i ka mbijetuar termetit edhe kjo eshte e konfirmuar. Ndersa i moshuari dyshohet se ka nderruar jete!

Gepostet von Boldnews.al am Dienstag, 26. November 2019

Ndërkaq, Ministria e Mbrojtjes ka njoftuar se 13 persona kanë humbur jetën si pasojë e lëkundjeve të forta.

Tjetër tërmet i fuqishëm në vend

LEXO EDHE  E kishte kthyer apartamentin në serë droge, arrestohet shqiptari/ Emri+Foto