Aksident në Lezhë, makina del nga rruga

Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Fishtë të Lezhës.

Nga informacionet paraprake, mësohet se një mjet ka dalë nga rruga, por nuk dihet nëse ka te dëmtuar apo jo.

LEXO EDHE  Brataj: Numri i të infekturve me koronavirus do vijojë të rritet në Korrik

Policia dhe zjarrfikësja janë nisur për në ne vendngjarje.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit.