VIDEO/ Aksident në Tiranë, përplasen 3 makina…

Tre automjete janë përfshirë në një aksident mëngjesin e sotëm në Tiranë.

Nga raportimet mësohet se fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka ndodhur në rrugën Vaso Pasha.

Njëra nga makinat, e përfshira në aksident, ishte e parkuar, kur u godit nga një taksi.

LEXO EDHE  Vasili: Përballë COVID-it pa drejtim dhe në kaos organizativ, qeveria të ikë!

Ndërkohë që edhe një automjet tjetër është përfshirë në të njëjtin aksident.

Aksident tel “Vaso Pasha”, perplasen tre makina on Vidnews.