Makina del nga rruga dhe përfundon në lumë, ka të plagosur

Një grua dhe dy burra raportohet se kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur te kthesa e Pishkashit, në Prrenjas.

Nga të dhënat e para mësohet se një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lumë.

LEXO EDHE  Vatër e re infeksioni në Fushë-Krujë/ 11 persona të infektuar nga një dasëm

Ende nuk dihen shkaqet e aksident, ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.