“Vetëm ti mund të më ndihmosh me këtë hall”/ Ardi Daullxhiu thirrje Ramës

Ai njihet si “i mjeri më i famshëm” në Shquipëri dhe eshte bere personazh i njohur pikerisht në emisionin “Zonë e Lirë”, te gazetarit Arian Cani, nga ku edhe diten e djeshme, Ard Daullxhiu i ka bërë një apel publik kryeministrit Edi Rama, ndërsa ka treguar pamjet nga shtëpia e tij.

“Z. Kryeministër Edi Rama. Vetëm ti mund të më ndihmosh me këtë hall. Të lutëm vë dorën në zemër për mua, në rrjetet sociale s’më ke kthyer përgjigje. Të lutem, të lutem shumë. Dua të bëj atë shtesën tek shtëpia, ose një shtëpi si të duash ti. Hajde në shtëpinë time, shiko gjendjen ku jam dhe do më japësh të drejtë. Kryeministër vetëm ti mund të më ndihmosh”, tha Ardi Daullxhiu.

LEXO EDHE  Sherr masiv mes të rinjëve në Durrës, përdorin thikat dhe njëri plagoset në kokë (VIDEO)