E shtunë, Prill 4, 2020
Etiketimet Ardi daullxhiu

Etiketim: ardi daullxhiu

“Vetëm ti mund të më ndihmosh me këtë hall”/ Ardi Daullxhiu...

Ai njihet si “i mjeri më i famshëm” në Shquipëri dhe eshte bere personazh i njohur pikerisht në emisionin “Zonë e Lirë”, te gazetarit...
WhatsApp DENONCO