I biri i kujt është Kujtim Gjuzi? Deputeti tregon detaje nga jeta personale

Kujtim Gjuzi ka treguar detaje nga jeta personale.

Gjuzi, një nga deputetët më të rinj të Kuvendit të Shqipërisë ishte i ftuar sot në emisionin “Opinion”.

Mes të tjerash, duke iu përgjigjur me batutë në studio, Gjuzi tha se është djali i Bajramit.

*Gjuzi nuk përmbahet: Ja si hante Ilir dhe Monika byrekë tek lokali im

LEXO EDHE  Zgjedhorja/ Mediu: Qeveria kujdestare dhe sistemi ende në tavolinë

*Godet sërish Gjuzi: Kam qenë rrobaqepës, Edi Ramës i kam qepur …

*Zbuloni sa e ka pas mesataren e shkollës së mesme Kujtim Gjuzi!

*Kujtim Gjuzi me telefon 7 mijë euro, ja kujt ja ka marrë