Gjuzi nuk përmbahet: Ja si hante Ilir dhe Monika byrekë tek lokali im

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, ka treguar sot në ‘Opinion’ se presidenti i republikës, Ilir meta dhe bashkëshortja e tij sot kryetare e LSI, Monika Kryemadhi, vite më parë kanë ngrënë byrek tek lokali i tij.

LEXO EDHE  Marrëveshja zgjedhore/ Manjani: U entuatiazmuan vetëm ambasadorët, partitë hoqën qafe "këtë budallëk"

Ai tregoi gjithashtu se në diktaturë i qepte pantallonat Edi Ramës.