Gjuzi e mbyt me komplimenta Anila Bashën: Ti je mbretëreshë, princeshë. …

I ftuar në studion e ‘Opinion’ deputeti Kujtim Gjuzi i ka bërë disa komplimenta gazetares Anila Basha.

Pjesë nga biseda:

Gjuzi-Bashës: Por të lutem më ler, ti je mbretëreshë, ti je princeshë, ti e di që unë kam shumë respekt për ty.

LEXO EDHE  "Arta Marku thirri mendjes"/ Ish-deputeti-kryeprokurores: Ka njerëz që kanë kryer vrasje dhe sot hetohen në liri