Godet sërish Gjuzi: Kam qenë rrobaqepës, Edi Ramës i kam qepur …

Deputeti Kujtim Gjuzi, ka bërë një tjetër goditje mbrëmjen e sotme, kur ka deklaruar se ka qenë rrobaqepës dhe i ka qepur rroba Edi Ramës.

I ftuar në ’Opinion’ Gjuzi ka deklaruar se në diktaturë ai i ka qepur pantallona Edi Ramës.

LEXO EDHE  Bilanci i përditësuar i COVID/ 20 raste të reja

Gjuzi u bë shumë i njohur për opinionin publik pas deklaratave bombastike se është amerikan se mban orë ‘Atlantic’, apo dhe për bezdisjen e madhe që ju krijoi anëtarëve të KQZ para se të merrte mandatin.