Kujtim Gjuzi me telefon 7 mijë euro, ja kujt ja ka marrë

Deputeti më i ri i Kuvendit të Shqipërisë, Kujtim Gjuzi, pas orës Atlantic, ka dhe një tjetër objekt personal me shumë vlerë.

Ai tha se ka një telefon i cili kushton 7 mijë euro. Ghuzi theksoi se telefoni që ka në dorë është i partisë Konservatore.

Kujtojmë që Gjuzi u bë mjaft i famshëm për shkak të këmbënguljes së tij për të marrë mandatin e deputetit, a sa u bë dhe i bezdisur edhe për anëtarët e KQZ.

LEXO EDHE  Koronavirusi/ A kanë shfaqur efekte anësore personat e vaksinuar në Shqipëri? Ja çfarë thonë ekspertët

Por bëmat e Gjuzit vijuan edhe më tej, kur deklaronte se ka lidhje me amerikanët pasi mban orë ‘Atlantic’.