VIDEO/ Thirrja drejtuar BE-së: Vërini vizën Ramës, jo shqiptarëve…

Të rinjtë e FRPD dhe LRI-së kanë zgjedhur një mënyrë krejt të veçantë për të protestuar para selisë së BE-së në Tiranë.

Ata kanë zgjedhur të përçojnë mesazhin kuptimplotë për BE që Shqipëria dhe të rinjtë e duan Integrimin Europian ndaj kërkojnë që BE ti heqë vizën Edi Ramës, por jo Shqiptarëve të pafajshëm.

LEXO EDHE  U vranë me leva dhe sëpata për 'arsye ndershmërie'/ 5 gra ekzekutohen nga burrat e tyre në 6 muaj

Video është publikuar nga ish-deputeti i LSI-së Petrit Vasili.