Arrestohet i ‘shumëkërkuari’, sh*rroi kryeministrinë! Emri

Është arrestuar ditën e sotme, i riu që shurroi kryeministrinë ditën e protestës. ‘me anë të një deklarate për mediat policia ka shpërndarë me urgjencë lajmin për arrestimin e të ‘shumëkërkuarit’, që shurroi kryeministrinë.

LEXO EDHE  Admir Murataj u vra nga shokët? Ja çfarë po ndodh me hetimet dhe pasuritë ..

Personi që urinoi tek dera e kryeministrisë është Florian Marku nga qyteti i Shkodrës. Marku është arrestuar pasi është identifikuar nga kamerat e sigurisë që janë vendosur tek kryeministria.

Loading...
Loading...