“Sa kohë ke pa bërë seks?”, këngëtarja shqiptare shtrihet përtokë… shtang me reagimin

Këngëtarja e njohur e hitit “Psikopatja jote”, Fifi, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbizit, e cila këtë të shtunë do të jetë pjesë e emisionit “Mos i fol shoferit” me Rudina Dembacajn.

Në një fragment të videos së emisionit, Fifi shfaqet në dhomën e kërcimit me balerinin Graciano Tagani.

LEXO EDHE  Djali i Ardit Gjebreas i jep fund lidhjes pas dy vitesh fejesë

Teksa i mëson lëvizjet, Graciano e vë në siklet këngëtaren duke e pyetur sa kohë ka pa bërë seks.

“Sa kohë ka Fifi pa bërë seks?”- i thotë balerini duke qeshur, ndërkohë që Fifi ka shtangur nga pyetja dhe e ka lëshuar menjëherë veten, duke tentuar të shtrihet në tokë nga sikleti.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here