Shkëlzen Berisha: Balla një palaço, shpifës i dënuar dhe miku i trafikantit…

Shkelzen Berisha tha se Taulant balla është një shifës, i dënuar edhe i provuar edhe me vendime gjykate.

Berisha tha se Balla është një palaço.

Loading...

Në këtë mënyrë Berisha i është përgjigjur pretendimeve të Taulant Ballës lidhur me gjyqin e zhvilluar në SHBA.

“Këtyre iu shemb ngrehina e shpifjeve që kishin ngritur ndaj meje dhe ajo që është më e rënda në këtë histori është përdorimi i viktimave të Gërdecit për konsum të politikës ditore.

LEXO EDHE  Berisha: Në 30 qershor nuk ka votime, jemi në luftë për jetë a vdekje

Balla, miku i trafikantit Edmond Bejko, është palace, që ka hyrë në politikë përmes shpifjes dhe është i faktuar si shpifës”, tha Shkelzen Berisha.

 

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here