Debat i ashpër/ Shehi-Mustafa Nanos: Ik o zhuls, ti je banda e legenëve të Edi Ramës

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi është përplasur mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ me gazetarin Mustafa Nano.

Gjatë diskutimeve me njëri-tjetrin, Nano i ka thënë ish-deputetit: Ke pi ndonjë gotë.

Kaq ka mjaftuar dhe mes tyre të shkëmbeheshin disa fyerje.

Mustafa Nano: Ti je në politikë, unë nuk jam. Këto janë opinione që unë i shpreh.

Dashamir Shehi: Për ça ke ardhur ti këtu o burrë për kateklizëm, do bëjmë diskutim akademik apo do bëjmë politikë.

LEXO EDHE  Përgjimet, deklarata e ashpër e Xhixhos: Rama të japë dorëheqjen dhe të përballet me ligjin

Mustafa Nano: Emo Dash ke pirë ndonjë gotë tani, muhabet koti.

Dashamir Shehi: A fillove me këto muhabete ti tani, ti je tamam banda e legenëve të Edi Ramës.

Nano: Ca të thashë o burrë që pi raki nga mëngjesi deri në darkë.

Shehi: Ik o Zhuls.