A do të rikandidohet Xhelal Mziu në Bashkinë e Kamzës? Ja çfarë thotë Basha…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte sot në Paskuqan, që e përfshin Bashkia e Kamzës, duke filluar turin e takimeve derë më derë me banorë të zonës.

Duke folur me banorët ai vlerësoi punët e bëra atje nga kryebashkiaku Xhelal Mziu, që sipas tij ka mbajtur premtimet me investimet që ka realizuar.

Basha u shpreh se Xhelal Mziu do të bëjë edhe më shumë për komunitetin atje, kur të bashkëpunojë me një qeveri tjetër, që mendon dhe punon për njerëzit.

LEXO EDHE  E FUNDIT/ Aksident fatal, 1 i vdekur

Në këtë mënyrë duket se Basha ka rikonfirmuar Mziun për një tjetër mandate në bashkinë e Kamzës, edhe pse aksioni opozitar është përqëndruar te zgjedhjet e parakohshme parlamentare.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here