Gardisti vret me armën e shërbimit bashkëshorten/ Ja ç’thotë policia

Një oficer i Gardës së Republikës ka qëlluar për vdekje bashkëshorten e tij, 36 vjeç. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Allias, ku gardisti Alket Arapi, 44 vjeç, ka qëlluar me armën e shërbimit bashkëshorten e tij, E.S, 36 vjeçe.

“Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr.5, në bashkëpunim me SHÇBA arrestuan në flagrancë shtetasin A. A., 44 vjeç, punonjës në Gardën e Republikës.

LEXO EDHE  Goxhaj akuza të forta Bashës: Po bashkëpunon me Gates dhe Soros për vaksinimin

Rreth orës 06:00 të mëngjesit, në banesën e tij në Allias, ai dyshohet se ka vrarë me armën e shërbimit bashkëshorten, 36 vjeçe.

Materialet iu referuan për veprime të mëtejshme Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “Vrasje për shkak të marrëdhënieve familjare””, thuhet në një njoftim të policisë.

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here