Skandali me policin/ “Edhe pas kësaj ngjarje do prodhohet film, të shohim kush do jenë aktorët e qeverisë!”

Pas skandalit me policin në Malësinë e Madhe ka reaguar me anë të një statusi në FACEBOOK dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Ai ka ironizuar me ministren Elisa Spiropali e cila pas skandalit në Kavajë, të ndodhur rreth 10 ditë më parë, tha se ngjarje të tilla bëhen dhe filma. Manjani ka shkruar se dhe pas kësaj ngjarjeje do prodhohet filmi: “ne na beson populli pas përdhunimit”…  dhe se duhet të presim të mësojmë se cilët do jenë aktorët e qeverisë.

LEXO EDHE  Dorëheqja e drejtorit të spitalit/ Paloka: Edhe njëherë u vërtetua se Rama është mashtrues ordiner

Statusi i ish-ministrit:

Besoj edhe për kët ngjarjen e minorenes nga Malësia e Madhe do prodhohet filmi: “ne na beson populli pas përdhunimit”…

Të shohim kush do jenë aktorët e qeverisë që do ta interpretojnë!

Ndërkohë, mjer viktima e radhës!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here