E entje, Gusht 22, 2019
Etiketimet Ylli manjani

Etiketim: ylli manjani

Ngjela e quajti Sonila Meçon “misionare ruse”, ish-ministri i del në...

Gazetarja Sonila Meço mbrëmjen e djeshme transmetoi një intervistë me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Avokati Spartak Ngjela komentoi sot duke u shprehur se...

Skandali me policin/ “Edhe pas kësaj ngjarje do prodhohet film, të...

Pas skandalit me policin në Malësinë e Madhe ka reaguar me anë të një statusi në FACEBOOK dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Ai...

Kujdes! U kthye Ministria e Brendshme e komunizmit!

Nga: Ylli Manjani Gati një vit pas mandatimit të Fatmir Xhafajt si Ministër i Brendshëm, vendi gjendet nën kërcënimin më të madh të mundshëm. Po kthehet...