E dielë, Dhjetor 8, 2019
Etiketimet Ylli manjani

Etiketim: ylli manjani

Preku fundin politik? Paralajmëron ish-ministri i “Rama 1”: Kujdes!

Ish-ministri i Drejtësisë në kabinetin qeveritar “Rama 1” shprehet se kush mendon se Edi Rama preku fundin e tij politik me shfaqje të shëmtuara...

Ish-ministri i “Rama 1”: Dy mësimet e mëdha nga fatkeqësia natyrore

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani shprehet se fatkeqësia natyrore që goditi vendin nxjerr dy mësime të shpejta. Sipas tij, e para është sigurimi i...

“Është një video erotike”, Manjani: Veglat gjenitale i janë vënë njerëzve...

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani i cilëson poshtërsi dhe shantazh kërcënimet me video erotike. Duke marrë shkas nga thashethemet e fundit për një video...

“Andi Bejtja ka të drejtë, Albin Kurti do sjellë trazira edhe...

Zgjedhja e Albin Kurtit në krye të qeverisë së Kosovës, dhe ajo çka do të pasojë, ka shkatuar një valë reagimesh në Prishtinë dhe...

“Këtu tek ne doli vërtetë dielli, por dritën e ka lëshuar...

Pas vendimit të Zoran Zaev për të çuar vendin në zgjedhje të parakohshme, ka reaguar ish-ministri Ylli Manjani. Ky i fundit dhe pse tregon se...

Negociatat/ Ish-ministri: Rama nuk duhet të dorëhiqet, por duhet shporrur me...

“Rama nuk duhet të dorëheqjet, por duhet shporrur me çdo mjet”, shprehet ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani, pas deklaratave te kreut të qeverisë. Në një...

Ngjela e quajti Sonila Meçon “misionare ruse”, ish-ministri i del në...

Gazetarja Sonila Meço mbrëmjen e djeshme transmetoi një intervistë me kryeministrin e Kosovës, Ramush Haradinaj. Avokati Spartak Ngjela komentoi sot duke u shprehur se...

Skandali me policin/ “Edhe pas kësaj ngjarje do prodhohet film, të...

Pas skandalit me policin në Malësinë e Madhe ka reaguar me anë të një statusi në FACEBOOK dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Ai...

Kujdes! U kthye Ministria e Brendshme e komunizmit!

Nga: Ylli Manjani Gati një vit pas mandatimit të Fatmir Xhafajt si Ministër i Brendshëm, vendi gjendet nën kërcënimin më të madh të mundshëm. Po kthehet...
WhatsApp DENONCO