E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Elisa Spiropali

Etiketim: Elisa Spiropali

8 muajshe shtatzënë , Elisa Spiropali fotografohet në Panairin e Librit...

Elisa Spiropali, Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin  është duke jetuar javët e fundit të pritjes së saj të ëmbël. Ajo do të...

Zagani bllokohet në Twitter nga Lleshaj dhe Spiropali: U kënaqa disa...

Dritan Zagani, ish drejtuesi i policisë tasmë në azil, vazhdon luftën virtualisht me Qeverinë. Lufta ka shkuar deri aty sa Kryeministri dhe ministrat i kanë...

“E dashur Elisa, ky është stërnipi i Skëndërbeut! Dërgojeni dhe këtë...

Sophie Kastrioti njihet si stërmbesa e heroit tonë kombëtar Gjergj Kastriot Skëndërbeut, por gjithashtu është edhe një nga personazhet publik të diskutueshme nga mediat...

Skandali me policin/ “Edhe pas kësaj ngjarje do prodhohet film, të...

Pas skandalit me policin në Malësinë e Madhe ka reaguar me anë të një statusi në FACEBOOK dhe ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani. Ai...

“Pash Zotin pse nuk shkon kjo zonja që të luajë në...

Juristi Çlirim Gjata ka qenë i ftuar sot në studion e lajmeve në Fax News, ku ka deklaruar se publikimi i videos së prindërve...
WhatsApp DENONCO