Rezart Veleshnja: Ja e vërteta mbi akuzat ndaj të dashurës/ Çfarë i ndodhi aktorit të humorit…

Bënë bujë ditën e sotme postimet e aktorit të njohur Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën se e kishte tradhëtuar dhe se ajo kishte 4 lidhje paralele.

Vetëm pak orë më vonë me anë të disa videove në Instastory, Rezarti ka sqaruar se i kishin vje.dhur profilin në Instagram dhe deklaron se do e çojë çështjen në prokurori.

Loading...

“Dua të falenderoj menaxherin që bëri të mundur rimarrjen e faqes time të Instagramit. Mua ma kanë hakuar faqen, nuk e di pse i kanë bërë këto pislliqe. Për momentin jam në Washington dhe nuk kam pasur lidhje fare me Instagramin. Kam qenë 13 orë në udhëtim.

LEXO EDHE  Dembele si Jonida Maliqi? Këngëtarja poston videon e rrallë, vetëm 11 vjeç...

Paska ndodhur kjo dhe jam habitur. I kërkoj shumë falje. Nuk e di kush janë këta dashakeqës që më hakuan Instagramin. Nëse i gjej i kam lënë Allahun dhe policinë.

Nuk e di kush i ka përdorur fotot, por unë kam 3 orë që kam zbritur në aeroportin e Washingtonit dhe kam ngelur këtu. Nuk di kush ma ka bërë këtë punë. Do ta gjejmë me prokurori. Nuk e kuptoj interesin e këtyre njerëzve. Turp i madh është”, shprehet Rezarti. /Xing.al/.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here