E premte, Dhjetor 13, 2019
Etiketimet Instagram

Etiketim: Instagram

Rregulla të reja për Instagramin, ja kush nuk lejohet ta...

Instagram është një ndër rrjetet sociale më të përdorura sot në botë. Së fundmi është bërë një njoftim i rëndësishëm në lidhje me këtë...

Influencuesja e famshme: Rrjetet sociale të aksesohen me mjet identifikimi

Komentet negative, nga njerëz të paidentifikuar, me profile fallco në rrjete sociale, po shkaktojnë gjithnjë e më shumë shqetësime tek njerëzit. Influencuesja italiane Chiara Ferragni...

Instagram/ Artistja shqiptare kap dy milionë ndjekës

Personazhet publik shqiptar janë kthyer në një "luftë" me njëri-tjetrin se cili do të jetë "Mbreti" apo "Mbretëresha" e Instagramit për nga followersat. Në...

VIDEO/ Harrojeni “Kikin”, ky është trendi më i ri që po...

Të gjithë e kanë hasur dashje padashje sfidën që pushtoi shumë shpejt botën e Instagramit. Kiki Challenge, sfida e frymëzuar nga albumi më i ri...

Rezart Veleshnja: Ja e vërteta mbi akuzat ndaj të dashurës/ Çfarë...

Bënë bujë ditën e sotme postimet e aktorit të njohur Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën se e kishte tradhëtuar dhe se ajo...

Lajm i mirë për përdoruesit e Instagram-it

Përdoruesit e Instagram marrin një lajm të mirë. Shumë shpejt të gjithë të "apasionuarit" pas videove do të kenë mundësinë të postojnë në rrjetin...

FOTO/Kjo është modelja që po çmend rrjetet sociale…

Rosanna Arkle është një nga muzat e reja në “Instagram”. Bukuroshja u bë e njohur pas prezencës së saj si një nga vajzat e pistës...

“Instagram” kupton gabimin, rikthen opsionin e vjetër

Përdoruesit e rrjetit social Instagram, nuk e mirëpritën ndryshimin që bëri ky rrjet social përpara disa kohësh, duke hequr rendin kronologjik të postimeve në...

Arjan Çani na mashtroi të gjithëve, ja çfarë ka bërë

Arjan Çani, moderatori i emisionit “Zonë e lirë”, shpeshherë është shprehur kundër rrjeteve sociale duke bërë të ditur se ai një profil personal në...
WhatsApp DENONCO