E entje, Gusht 22, 2019
Etiketimet Veleshnja

Etiketim: veleshnja

‘Shpërthen’ aktori i njohur i humorit/ Të dh…. shtetin e leshit

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja ka shpërthyer sot në akuza ndaj policisë. Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, referuar trafikut...

Rezart Veleshnja: Ja e vërteta mbi akuzat ndaj të dashurës/ Çfarë...

Bënë bujë ditën e sotme postimet e aktorit të njohur Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën se e kishte tradhëtuar dhe se ajo...