E dielë, Dhjetor 8, 2019
Etiketimet Veleshnja

Etiketim: veleshnja

“Jetojmë në komunizëm”/ Veleshnja shpërthen ndaj qeverisë: S’kemi lënë ministër pa...

Një intervistë e kampionit  kombëtar të boksit Klevis Çelaj, nga Vlora është bërë kryefjala ditët e fundit në vendin tonë. Klevis Çelaj arriti të marrë...

Rezart Veleshnja publikon SMS e policit: E di që fiton 30...

Aktori i humorit Rezart Veleshnja ka denoncuar në rrjet shefin e policisë Rrugore Erjon Ahmetin. Veleshnja ka bashkëngjitur edhe një mesazh për të cilin shprehet...

Pse ke frikë? Rezart Veleshnja-Ramës: Nuk i prek njeri ata...

Aktori i njohur Rezeart Veleshnja në një video në Instastory i është kthyer ashpër kryeministrit Edi Rama, pasi eskorta e këtij të fundit ka...

‘Shpërthen’ aktori i njohur i humorit/ Të dh…. shtetin e leshit

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja ka shpërthyer sot në akuza ndaj policisë. Në një postim në llogarinë e tij në Instagram, referuar trafikut...

Rezart Veleshnja: Ja e vërteta mbi akuzat ndaj të dashurës/ Çfarë...

Bënë bujë ditën e sotme postimet e aktorit të njohur Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën se e kishte tradhëtuar dhe se ajo...
WhatsApp DENONCO