Fluturo, fluturo Laver Alla”, futbollisti i Flamurtarit bën ironi me tufa dollarësh

Gjyqtari Laver Alla u bë protagonist në sfidën e Kupës mes Flamurtarit dhe Tiranës, teksa në sekondat e fundit të lojës, i mohoi një penallti skuadrës vlonjate, ç’ka solli edhe eliminimin nga kompeticioni i dytë më i rëndësishëm në vend.

Kjo situatë acaroi jo pak futbollistët dhe drejtuesit vlonjatë, teksa akuzat pas ndeshjes nuk munguan. Futbollisti i Flamurtarit, Emiljano Musta nuk e ka kapërdirë dot eliminimit, teksa ka publikuar një foto nga ndeshje në rrjetin social “Instagram” ku shkruan:

LEXO EDHE  Ish-sulmuesi i Kombëtares rezulton pozitiv me Covid-19

“Fluturo, fluturo Laver Alla”. Në krah të emrit të gjyqtarit qëndronin dhe 2 tufa dollarësh, teksa mesazhi i Mustës ishte i qartë.


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here