Denoncimi/ Djali i policit rreh gardistin, policia fsheh ngjarjen…

Një efektiv i Gardës së Republikës është dhunuar në Vlorë, por ngjarja është mbajtur e fshehtë nga policia.

Denoncimi është bërë nga qytetari dixhital, ndërsa është mesazhi i tij është publikuar nga ish-Kryeministri Sali Berisha.

Berisha shkruan në komentin e tij se gardisti është goditur nga djali i një polici, ndërsa policia ka fshehur krimin.

Postimi i plotë i Berishës

Ne Vlore goditet rende gardisti nga djali i narkopolicit por narkopolicia fsheh krimin! sb

Pershendetje Z.Berisha doja te ndaja nje cudi qe po ndodhe ne qyteti e Vlores ne dt 2 rreth ores 23.ne vendin e quajture Kapelja nje efektiv i Gardes eshte goditure nga nje djal i nje efektivi policie dhe eshte larguare nga vendi i ngjarjes dhe policija e vlores ska dhen asnje infomacjon per kete ngjarje.Efektivi i Gardes eshte ne gjendje te rende nga gjymtyret dhe doktorret e spitalit dje ishin pushim te hene mbas ores 10 do ta kontrolljm me imtsi thane çudira shqiptaresh,po deshe verifikoje si raste dhe te lutem anonim

LEXO EDHE  Tentoi të manipulonte provat në mbrojtje të profesorit që kërkoi favore seksuale, ndalohet avokati fierak

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here