E entje, Korrik 29, 2021
Etiketimet Dhune

Etiketim: dhune

Akte dhune ndaj fëmijëve në kopësht: T’jua shtypim veshët, bjonde e...

Emisioni Stop në Tv Klan ka denoncuar një rast të dhunës ndaj fëmijëve në kopsht. Bëhet fjalë për kopshtin “Piter Pan”. Prindërit e fëmijëve...

Video/ Sherr masiv në Izrael, derbi i zjarrtë degjeneron në dhunë

E shëmtuar ajo që ndodhi në përfundimin e derbit mes Maccabi Haifa-Hapoel Haifa në kampionatin izraelit. Vendasit fituan me rezultatin 2-0, por më shumë bujë bëri...

SHBA, paralajmërime për dhunë të motivuar nga politika

Departamenti i Sigurisë së Kombëtare (DHS) publikoi të mërkurën një raport mbi terrorizmin duke paralajmëruar rreth potencialit për dhunë të vazhdueshme nga njerëz të...

VIDEO/Policia dhunon anëtarë e AMT-së, i përgjigjet me gjuhë kriminale: Më...

Policia e Tiranës ka ndaluar dhe dhunar në mbrëmje aktivistë të Mbrojtjes së Teatrit. Midis personave të ndaluar janë Astrit Seranaj, Gentjan Hasani, Donald...

Pranon që organizojë protestën, Stresi distancohet nga dhuna dhe kërkon falje...

Stresi është distancuar nga dhuna gjatë protestës për vrasjen e Klodian Rashës pak ditë më parë nga efektivi i policisë Nevaldo Hajdaraj. Në një...

Avokati i Popullit: Ja pse trimërohet policia ndaj qytetarëve

Institucioni i Avokatit të Popullit dhe inspektorët e tij kanë ndjekur në vijim protestat në rrugët e Tiranës që pasuan vrasjen e 25-vjeçarit, Klodian...

VIDEO/ “Ej, ej, çfarë bëni kështu ore…”, polici i mbyll gojën...

Në 4 ditë protesta që zhvillohen për vrasjen e 25-vjeçarit Klodjan Rasha nga efektivi i repartit ”Shqiponja”, Policia e Tiranës bën me dije se...

“Flas si nënë”/ Pampuri thirrje policisë: Ndali menjëherë dhunën ndaj të...

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Oriola Pampuri menjëherë pas mbylljes së protestës ka dalë në bulevardin para Kryeministrisë, ku shfaqi shqetësimin e saj për të...

‘U keqtrajtua shtazërisht në komisariat’/ I mituri në gjendje kritike niset...

Një denoncim i rëndë ka ardhur nga ish kryeministri Sali Berisha, ku sipas tij, një i mitur nxirret nga narkokomisariati i Policisë së Durrësit...

Trump paralajmëron zyrtarin e zgjedhjeve në Xhorxhia

Një zyrtar zgjedhor në shtetin amerikan të Xhorxhias ka thënë se Presidenti Trump do të mbajë përgjegjësi për çdo dhunë që rezulton nga pretendimet...

I zbuloi tradhtinë me 2 gra, zbulohet arsyeja pse Rajan Gigs...

Rajan Gigs prej kohësh është i përfolur në mediat rozë për shkak të sjelljes së tij aspak të hijshme. Vëllai i tij Rodri, pak vite më...

Dhunoi ish-bashkëjetuesin, arrestohet vlonjatja

Policia e Vlorës arrestoi në flagrancë dy persona, të akuzuar për dhunë ndaj ish-partnerëve. Në rastin e parë u arrestua një burrë, ndërsa në...

Dhunonte fëmijët e saj dhe kërcënonte vjehrrën, arrestohet 32-vjeçarja në Tiranë

Një 32-vjeçare në Tiranë është vënë në pranga pasi ka kanosur vjehrrën e saj si dhe ka dhunuar fëmijë të mitur. Njoftohet se Dh.S., është...
WhatsApp DENONCO