Zjarr në një apartament në katin e 9-të, në vendin e ngjarjes edhe 4 ambulanca

Një banesë është përfshirë nga flakët mbrëmjen e sotme në Durrës. Nga të dhënat e para mësohet se apartamenti i përfshirë nga flakët ndodhet në katin e 9 të një pallati në lagjen nr 1 të qytetit bregdetar.

LEXO EDHE  25.5% e rinisë as në shkollë e as në punë/ Sociologu: Pasiguria shoqërore po nxit si perspektivë emigrimin

Mësohet se në vendngjarje kanë shkuar ekipet e zjarrfikësve, si dhe 4 autoambulanca. Nuk dihet nëse ka si pasojë e flakëve apo tymit të shkaktuar ka dëme në njerëz.

 


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here