VIDEO/ Ilda Bejleri, super joshëse me të zeza

Ilda Bejleri është një prej emrave më atraktiv të ekranit shqiptar.

Bukuroshja çdo javë bën diferencën në emisionet e SuperSport, duke nxitur reagime të shumta, sidomos në rrjetet sociale.

Së fundmi paraqitja e saj me flokë të drejtuara dhe me veshje të zezë, që ia definon linjat e saj perfekte trupore, vuri në pah gjoksin bombastik.

Vetë Ilda postoi video nga pamja në fjalë, duke nxitur shumë reagime për të.

Ilda aktualisht besohet se është pa të dashur.

Ajo vazhdon të jetë imazhi qendror i emisioneve sportive të DigitAlb.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here