Klaudia Pepa publikon çastet ‘të ëmbla’ me këtë person të dashur! (FOTO)

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka publikuar në rrjete sociale një video mjaft të ëmbël.

Në këtë video balerina shfaqet sëbashku me nënën e saj, e cila është duke e përkëdhelur.

Prej disa kohësh Klaudia jeton në Itali dhe takimet me nënën e saj nuk janë më aq të shpeshta.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here