Tirana “zien” për Tahirin dhe Xhafajn, ja çfarë shkruan Rama nga Parisi

Vizita e paralajmëruar e kryeministrit Edi Rama në Francë, me Presidentin Macron ka rastitur në një moment mjaft delikat për politikën shqiptare dhe vecanërisht qeverinë e tij.

Teksa opozita kërkon dorëheqjen e ministrit Fatmir Xhafaj pas audiopërgjimit të publikuar ku përmendet vëllai i tij Agron Xhafaj i cili sipas PD bën pazare droge dhe ish ministri i tij, Saimir Tahiri ka dalë sot në gjyq për t’u njohur me masën e sigurisë, Rama ndodhet sot në Paris në një takim me Macron në Pallatin Elysée.

Ja postimi i Ramës:

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here