Vasili ironi me Ramën: Është si struci, fshihet pas ambasadorëve

Kreu i grupit parlamentar të LSI-së Petrit Vasili ka reaguar sot pas deklaratave të Edi Ramës drejtuar opozitës për të gjetur një zgjidhje konsensuale të kryeprokurorit të ri.

‘Kryeministër struc.

Kryeministri vë BE-në dhe SHBA-në përpara për të fshehur kokën kur rrëmben institucione.

Po vetëm koken fsheh, të tjerat i ka perjashtë, sheshit…’, shkruan Vasili në Facebook.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here