Vesa Luma është ndarë nga Big Basta? Këngëtarja sqaron të vërteten

Këngëtarja e njohur, Vesa Luma i është përgjigjur zërave se ajo është ndarë me bashkëshortin e saj Big Basta. Zërat për ndarjen e tyre nisën pas lajmit se reperi ka lënë Shqipërinë për të udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, dhe dukë lënë bashkëshorten më djalin e tyre Lian në Shqipëri.

LEXO EDHE  93 raste të reja me koronavirus, ja si shpërndahen/ Rëndohet situata në Infektiv

E ftuar në emisionin “Glam Radio” këngëtarja është pyetur nga moderatori Alaudin Hamiti për këtë çështje dhe ajo i është përgjigjur se një gjë e tillë nuk është e vërtetë. Këngëtarja u shpreh se ata janë larg prej disa kohësh por nuk ka dhënë asnjë detaj tjetër.
59740-640-0-5a0f0703354e1


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here