FOTO/ A do të jetë kjo vajzë anëtarja më e re e OTR?

Pas largimit të Encës nga grupi, Noizy po e zëvëndëson atë me anëtare të reja.

Pas vajzës së Sabianit, për të cilën nuk e dimë nëse vazhdon të jetë pjesë e grupit, prurja më e re e reperit është modelja Oriola Marashi. Por nëse shumë prej jush e kanë pyetur veten se çfarë bën një modele në një grup muzikor, duhet të dini që Oriola ka studiuar në Liceun Artistik dhe mendon që në të ardhmen të avzhdojë një karrierë muzikore si soprano. Por kjo nuk e privon që të shfaqë talentin edhe në zhanret e tjera muzikore.

LEXO EDHE  Nuk dha ndihma për fatkeqësinë natyrore që tronditi Shqipërinë/ Enca: Nuk shfrytëzoj...

Megjithatë 30 vjeçari duket se nuk do ta lërë me kaq sepse mendojmë se një tjetër modele do të jetë pjesë e OTR. Këtë na e ka zbuluar vetë Noizy me anë të një komenti të lënë në foton e modeles, Elena Lika. “E gjitha në të bardha, coming soon”, i shkruan ai.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here