Zanfina publikon një foto që Dafina Zeqiri nuk do donte ta shihte kurrë

Miqësia mes tyre ka qenë shpesh temë e faqeve rozë.

Shoqëria, prishja e raporteve dhe më pas rikthimi i miqësisë mes Zanfina Ismailit dhe Dafina Zeqirit kanë tërhequr vëmendjen edhe të publikut.

Dhe tani duket se mes dy këngëtareve të njohura gjithçka po shkon mirë.

Por është një fotografi që Zanfina e ka publikuar në Instastory, ku shihet bashkë me Dafinën, por kjo e fundit me gjasë nuk do e pëlqejë këtë imazh të saj të disa viteve më parë.

LEXO EDHE  Arbana Osmani më në fund tregon gjithçka: Erdhi momenti

Pa operacione plastike, një grim aspak profesional dhe me flokë jo të parregulluara, Dafina nuk dukej aspak e bukur.

A do ketë reagim nga ajo për këtë foto, presim të shohim.

Image