VIDEO/ Shitësi turk i ‘bën zbor’ Marina Farës, shikoni si e ngacmojnë kalimtarët në rrugët e Stambollit

Marina Fara me sa duket nuk tërheq vëmendjen vetëm në Shqipëri por edhe jashtë kufijve

Nga postimet e fundit në rrjetin Instagram, Marina ka publikuar foto dhe video nga vizita dhe qëndrimi i saj në Turqi.

Mirëpo ajo që bie në sy, janë ngacmimet që i bëjnë qytetarët turq Marinës, teksa ajo po merr një akullore në ëmbëltore. Përveç ngacmimeve nga kalimtarët vajza e Eli Farës nuk i shpëton as flirteve të shitësit.

LEXO EDHE  Pa asnjë pikë grimi/ Publikohen fotot e konkurenteve të Miss Universe 2019

Për më tepër mund të shikoni videon e postuar nga Marina, e cila shkruan krah saj: Arnaut Marshalla.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here