Jennifer Lopez i çon sms erotik Leonardo di Caprios, ja si përgjigjet aktori (VIDEO)

Jennifer Lopez mori një leksion të mirë, që duhet ta mësojmë të gjithë: Mos ja jepni telefonin tuaj askujt! 46-vjeçarja ishte ftuar në emisionin ‘Carpool Karaoke’ të komedianit britanik, James Corden.

Jennifer tek sa po këndonte bashkë James, herë pas here edhe bisedonin për gjëra të ndryshme dhe kështu James duke e pyetur këngëtaren se me cilët të famshëm mban kontakte,  dhe një ndër ta ishte edhe Leonardo Di Caprio.

LEXO EDHE  Sherri në trafik, ish-futbollisti nxjerr armën dhe vret 1 person e plagos 4 të tjerë (VIDEO)

Kështu James pa pritur i’a rrëmben këngëtares telefonin dhe i shkruan mesazh Leonardo Di Caprios.
“Hej zemër, më duket sikur kam nevojë të harbohem pak. Ke ndonjë sugjerim. Më thuaj, J.Lo,” shkroi ai në mesazh.

Di Caprio u përgjigj: “E ke fjalën për sonte bu-bu?” “Kjo është pjesa gallatë. Ai mendon se jam unë,” tha J. Lo.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here