Mësuesi i zhveshur tenton të përdhunojë nxënësen (FOTO)

Në oborrin e një shkolle në një provincë të Guangxi në Vietnam, një mësues është fotografuar teksa ka dalë i zhveshur dhe ka tentuar të përdhunojë një studente.

Mediat vendase shkruajnë se mësuesi i quajtur Huo ishte trajtuar në vitin 2011 për shqetësime psikologjike.

Ndërsa në 5 vitet e fundit ai kishte pasur një sjellje dhe performancë të mirë në shkollë dhe nuk kishte shfaqur shenja anomalie.

Pas njoftimit të policisë dhe familjarëve ai është dërguar në spital për t’u trajtuar sërish për probleme mendore, ndërsa vajza nuk ka lëndime. /Shekulli/
LEXO EDHE  Trajtonte si skllevër punëtorët rumunë në Angli, burgoset pronari shqiptar (Emri)


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here